Dārza projektēšana

Rūpīga dārzu plānošana un attieksme pret Jūsu iecerēm. Individuāla pieeja katram klientam. Izstrādāsim atšķirīgus dārza dizaina variantus. Veidojam tādus projektus, lai dārzs būtu praktisks, ērti kopjams, košs un dekoratīvs visu gadu.

Apzaļumošana

Lai padarītu Jūs dārzu košu, krāsainu stādām kokus, krūmus un puķes. Balstoties uz klienta vēlmēm izvēlamies konkrētai vietai piemērotus augus. Rūpīgi tiek sagatavota augsne košumaugiem un ar mīlestību tie tiek iestādīti.

Labiekārtošana

Ne tikai augi padara dārzu interesantu, iespējama teritorijas labiekārtošana un papildināšana ar oļiem, laukakmeņiem un citiem dārza elementiem.

Dārza kopšana

Katram dārzam ir nepieciešama rūpīga un pareiza kopšana. Piedāvājam apstādījumu ravēšanu, mēslošanu un mulčēšanu. Kopjam, apgriežam augus, veidojam apdobes, kopjam dzīvžogus, attīram bruģi no nezālēm, grābjam lapas, tīram sniegu un veicam citus dārza darbus pēc nepieciešamības.

Zāliena ierīkošana

Parasti dārza lielāko daļu aizņem zāliens. Lai tas izskatītos kā zaļš paklājs ir nepieciešama tā pareiza ierīkošana un regulāra kopšana (aerācija, mēslošana, pļaušana un laistīšana).

Bruģēšana

Lai būtu ērti pārvietoties pa teritoriju ir nepieciešams cietais iesegums. Cietajam iesegumam jābūt praktiskam, saskaņotam ar ēku un apkārtējo vidi. Piedāvājam cietā ieseguma projektu, balstoties uz Jūsu vajadzībām, un to realizāciju.

Dobju rekonstrukcija

Ja dārzā ir kāda novecojusi, pāraugusi, neizteiksmīga dobe, veiksim dobes rekonstrukciju, lai tā būtu koša, skaista un izteiksmīga.

Vizualizācijas

Lai vieglāk būtu iztēloties kāds izskatīsies Jūsu dārzs, ir iespējams izveidot vizualizācijas. Veidojam vizualizācijas visai teritorijai, atsevišķām dārza daļām vai apstādījumiem.